Beyaz Kule'nin yeni bir suç lorduna ihtiyacı var...
Bu siz mi olacaksınız?

Kahramanlarınız
işe koyulmaya hazır

Dota dünyasında geçen bu yeni strateji dövüş oyununda ekibinizi oluşturun, rakiplerinizi yok edin ve Beyaz Kule'yi yönetin.

Kazanmak için strateji geliştirin

Aynı kahramandan birden fazla sayıda alarak bir kahramanı durdurulamaz bir hâle dönüştürün.

Farklı İttifaklar Kurun

Rakiplerine karşı üstünlük kazanmak için hangi ittifaklara sahip kahramanları bir araya getirmek istediğinize karar verin.


Beyaz Kule'ye hoş geldiniz

Esnek ahlâk anlayışına sahip kaçakçıların cenneti ve eksantrik insanların yuvası.
Karteller, çeteler ve gizli topluluklarla dolup taşmasına rağmen Beyaz Kule hiçbir zaman kaosa sürüklenmedi ve bunun tek nedeni de Eeb Ana'ydı.

Ancak pek çok kişinin saygısını ve sevgisini kazanmaya muvaffak olmuş Eeb Ana, ne yazık ki geçtiğimiz hafta bir cinayete kurban gitti. Eeb'in ölümünden sonra Beyaz Kule'nin yeraltı dünyasında tek bir soru yankılandı:

Şehri şimdi kim yönetecek?

Bilgisayar ve mobilde oynanabilir

Oyunu beraberinizde taşıyın

Bir yere mi yetişmeniz gerekiyor? Bilgisayarınızda bir maç başlatın ve bu maçı mobil cihazınızda bitirin (ya da tam tersi).

Çapraz oynama

İstediğiniz platformda oynayın ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı sorunsuz bir şekilde platform farkı olmaksızın mücadele verin.

Source 2 ile yapıldı

Dota Underlords, Source 2 oyun motoruyla yapılıp yayınlanan ilk mobil oyun oldu.

Oynanış özellikleri

Bu beta sezonu boyunca gelecek özelliklerden bazıları şöyle.

Dereceli Eşleştirme

Herkes en alttan başlar ancak diğer Underlord'lara karşı mücadele verip üstlere çıkarak Beyaz Kule'yi yönetmeye değer olduğunu kanıtlamaya çalışır.

Underlords Mücadele Bileti

Mücadele Bileti ile Dota Underlords'a ilerleme sistemi, kozmetik öğeler, özel tahtalar ve daha pek çok özellik gelecek.

Kolay Turnuva Oluşturma

Kendi özel lobilerinizi ve maçlarınızı yaratın, ardından sekiz Underlord'un kapışmasını izlemeleri için izleyicileri davet edin.

Sezonluk Rotasyon

Her sezon bazı kahramanları, eşyaları ve ittifakları uğurlayıp yerlerine, sürekli değişen Dota Underlords dünyasını şekillendirecek yeni şeyler ekleyeceğiz.

Maç Tekrarı

Tekrar izleme özelliğimizi kullanarak bu sezonun favori anlarını paylaşın ve yeniden izleyin.

Çevrimiçi Çevrimdışı

4 farklı zorluk seviyesine sahip akıllı yapay zekâ düşmanları sayesinde çevrimdışıyken de yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. İstediğiniz an maçı durdurun ve devam ettirin.

Kendi Underlord'unuzu seçin

Sayısı sürekli artan Underlord avatarlarımızdan oynama stilinize en uygun olanı seçin. Oynanışı değiştiren benzersiz özelliklere sahip bir sürü avatar arasından herkes kendine uygun olanı seçebilecek.